Βαθύ πορφυρό χρώμα, αρώματα μαύρων φρούτων και μπαχαρικών συνθέτουν την εικόνα του κρασιού και σε προκαλούν να το γευθείς. Ο σαγηνευτικός χαρακτήρας του συμπληρώνεται από τις βελούδινες ταννίνες στο στόμα και τη μακρά επίγευση. Απολαύστε το στους 16-18˚ C, με κόκκινο κρέας, με πικάντικες σάλτσες και τυριά με έντονη γεύση. Μεγαλύτερη εικόνα
Cabernet Sauvignon BIO
Κατηγορία Κόκκινα![Cabernet Sauvignon BIO](/media/k2/items/cache/48ee1e8a0a8f50dce4f8cb9ab418e211_M.jpg)
Από σταφύλια Βιολογικής Γεωργίας - Προστατευόμενη Γεωγραφική Ένδειξη, Τριφυλία
Οίνος Ερυθρός Ξηρός
Κατηγορία: